Hakkımızda

BABYELLA edindiği bilgi, birikim, tecrübe ve yeteneği e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla da sanal mağazası olan babyella.com.tr ile müşterilerinin yanında. En iyi çeşidi, en uygun fiyata satma politikası ve en kaliteli ürünleri tüm Türkiye'de ki müşterileriyle buluşturmak adına babyella.com.tr mağazası hizmetinizde. BABYELLA müşteri memnuniyetine ve daima daha iyi deneyimler sunmaya önem vermekte ve bunun için büyük bir özveri göstermektedir. Koşulsuz müşteri mutluluğunu hizmet anlayışı olarak benimsemekte ve tüm müşterilerine sunduğu en önemli hizmet olarak kendine görev bilmektedir.


 

babyella.com.tr veri iletiminde 128bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Online mağazamızda kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanınılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. 

 

babyella.com.tr'de güvenli alışveriş, hızlı destek, hızlı teslimat, ücretsiz iade ve değişim ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.


 

Tüm anne ve anne adaylarına keyifli alışverişler dileriz.